Serwis Sprzątający

Czyszczenie Tapicerki
0
+
Sprzątanie
household.png

Serwis Sprzątający

Jak To Robimy

Chcesz żyć w porządku? Skorzystaj z naszego serwisu.

Jeśli potrzebujesz serwisu sprzątającego, który wyręczy Cię w trudnej i czasochłonnej pracy. Skorzystaj z usług naszego zespołu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Serwis Sprzątający - Na Czym Polega

Jeśli chcesz żyć w porządku, możesz to zrobić na dwa sposoby. Sprzątać samemu bądź zlecić to firmie sprzątającej. Jak wybrać najlepszą firmę sprzątającą? Gdzie szukać pomocy?

 

 

Chcąc skorzystać z profesjonalnej pomocy, warto wybrać kogoś, kto nie tylko ma doświadczenie, ale także przystępne ceny. Jednak aby zgłębić temat, warto dowiedzieć się jak sprzątać tak, aby proces przyniósł oczekiwany skutek.

 

Sprzątanie – Jak Wybrać Odpowiednią Firmę

 
 
 

Jak znaleźć rzetelną firmę, która kompleksowo wykona usługę? Które dotrzyma odpowiedniego terminu oraz wysprząta nasze lokum najlepiej, jak się da. Firma taka powinna mieć nie tylko spore doświadczenie, ale także duży zespół, czas oraz sprzęt. Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego zespołu sprzątającego?

 

 

Profesjonalna ekipa dostosuje się do naszego terminarza, przygotuje wszystkie elementy i zapewni dodatkowe udogodnienia.

 

 

Firma sprzątająca podejmując się zadania bierze na siebie całą odpowiedzialność za nasze mieszkanie, wszystkie jego elementy oraz wyposażenie. Nasze mienie musi być bezpieczne, dlatego tylko firma która jest godna zaufania, może je sprzątać.

 

Jeśli chcesz już dzisiaj zamówić usługę sprzątania, wybierz firmę, która oferuje:

 

 

 • Sprzęt – solidnej jakości sprzęt będzie niezbędny jeśli firma ma wykonać dobrą robotę. Warto wybrać środki czystości popularnych producentów. Pozwala to nie tylko solidnie wyczyścić wszystkie powierzchnie, ale także zabezpieczyć je na najbliższą przyszłość.
 • Dyspozycyjność – firma, którą wybieramy, powinna być terminowa. To jedna z najważniejszych rzeczy. Pojawienie się w terminie pozwoli szybko wykonać usługę. Ustalanie grafiku jest konieczne, jeśli chcemy osiągnąć wysoką wydajność
 • Dojazd – warto zwrócić uwagę na ten element. Szybki dojazd do klienta to konieczność. Firma powinna znajdować się na terenie danego miasta i dojeżdżać do klienta bez dodatkowych opłat. Warto pamiętać także o szybki kontakcie z taką firmą. Obsługa przy składaniu zamówienia powinna być wzorowa.
 • Dodatkowe – jeśli zamawiasz konkretną usługę sprzątania, warto pamiętać, że najlepszym wyjściem będzie ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Taka forma sugeruje rzetelność. Również warto się upewnić w kwestii kompleksowości usług.
 

Na Co Powinniśmy Liczyć

 
 

Jeśli już szukamy konkretnej firmy, warto podzielić ją na kilka rodzajów i profilów działalności. Są to przede wszystkim:

 

 

 • Sprzątanie w firmie – jeśli prowadzisz firmę i potrzebujesz zewnętrzny zespół sprzątający, który utrzyma porządek w Twoim zakładzie pracy, wybór jest naprawdę szeroki. Porządki w sklepach, biurach czy sporych obiektach to konieczność.
 • Sprzątanie w magazynie – prace sprzątania na magazynie są znacznie bardziej wymagające. Nie tylko metraż, ale także zakres zadań jest zupełnie inny. Wykorzystywany jest także znacznie większy i bardziej profesjonalny sprzęt
 • Sprzątanie na budowie – specyficzna forma. Najczęściej jest to sprzątanie po budowie, remontach czy wyprowadzce. Polega to mniej więcej na pozbyciu się śmieci czy pozostałości po pracach budowlanych.
 • Sprzątanie na różne okazje – jedna z popularniejszych form sprzątania. Różnego rodzaju okazje powodują różne potrzeby. Jedną z popularniejszych form sprzątania jest to na konkretne okazje. Na przykład święta takie jak Wielkanoc. Dzięki niemu zaoszczędzimy wiele czasu.
 • Sprzątanie w mieszkaniu – klasyczne porządki w naszym domu, które obejmują mycie podłóg, porządki w kuchni czy łazience. Najczęściej skierowane dla kogoś, kto ma naprawdę mało czasu i chce oddelegować pracę profesjonaliście.
 

Od Czego Zależą Ceny

 

Jedną z najważniejszych rzeczy przy wyborze konkretnej firmy jest zakres jej pracy. Co będzie sprzątane? Jaki jest metraż? Od czego zależą ceny. Są to przede wszystkim:

 

 

 • Metraż
 • Rodzaj Usługi
 • Dojazd
 • Czas Pracy
 

Powyższe kryteria są najczęściej wybierane, jeśli chcemy wycenić usługę. Warto sprawdzić je na początku, jeśli chcemy wybrać najlepszy serwis.

 

 

Tylko doświadczone firmy będą w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Pamiętaj, aby wybrać firmę, która solidnie podejmie się tematu.

 

 

household.png

Cennik

Zobacz Ceny

Kawalerka

230 zł

Sprzątanie 40-60 m²

250 zł

Sprzątanie 61-90 m²

300 zł

Sprzątanie 151-200 m²

400 zł

Sprzątanie 201-300 m²

500 zł

Sprzątanie po lokatorach

15 zł/m2

Sprzątanie Po Remoncie

15 zł m2

Mycie Okien Bez Drabiny

20 zł/skrzydło

Mycie okien na drabinie

40 zł/skrzydło

Sprawdź nasze Social Media. Jesteśmy obecni. Zadaj pytanie nas już teraz.

Kontakt

Zadzwoń Teraz

+ 881 433 792

E-mail

biuro@cleanikamebli.pl

Adres

05-430, Dąbrówka, ul. Mazowiecka 73

Klein